www.organikçörekotuyağı.com internet sitesi üzerinden yapilacak alisverislere yönelik hazirlanmistir. www.organikçörekotuyağı.comüzerinden alisveris yapan tüketiciler, bu sözlesme maddelerini kabul etmis sayilir.

www.organikçörekotuyağı.com dan kredi karti (Visa, Mastercard) banka havalesi ile alisveris yapilabilir.

Kredi kartindan ödeme yapildigi an veya banka havalesi www.organikçörekotuyağı.com hesabina ulastigi an siparis geçerli sayilir. Kredi karti veya banka havalesi bilgilerinin onayi alindiktan sonra, siparis kargo firmasina teslim edilir.

Kredi karti ile siparis verildiginde; kartin bagli oldugu banka ilewww.organikçörekotuyağı.com sistemi otomatik olarak baglanti kurar. Kredi kart bilgileriwww.organikçörekotuyağı.com sitesinde kayitli tutulmamaktadir. Bilgiler 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sifreleme ile onaylanmak üzere bankaya ulasir. Kredi kart bilgileri www.organikçörekotuyağı.comweb sitesinde kayitli tutulmadigindan, bilgilerin üçüncü sahislar tarafindan görülmesi ve ele geçirmesi mümkün degildir.
Bununla birlikte www.organikçörekotuyağı.com hiç bir sekilde kredi kartiniza ait bilgileri görmemektedir ve istese bile hiç bir sekilde kredi karti bilgilerinizi kayit edememektedir.

100 TL ve üstü siparislerinizde kargo bedeli tamamen bize aittir. 100 TL alti siparislerinizde kargo masrafi ödeme ekraninda görülecektir.

2 is günü içinde hesaba yansimayan banka havalesi ile yapilan siparisleri geçersiz sayilmadan önce sizlerle iletisime geçilir ve sizin görüslerinizden sonra siparisiniz iptal edilir.

www.organikçörekotuyağı.com’da satisa sunulan tüm ürünlerin fiyatlarina, o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Alis veris esnasinda ürünlerin KDV siz fiyatlarini da görebilirsiniz.

Teslimat, tüketicinin adresinde tüketiciye, sipariste belirtilen kisiye ya da kimlik bilgisi kontrolü ile tüketicinin birinci dereceden yakinina yapilir.

Paket teslim alinirken kontrol edildiginde, hasar oldugu görülürse, paket kabul edilmeyip kargo görevlisine tutanak tutturulur. Tutanak (216) 611 34 38 numarali faks numarasindan www.organikçörekotuyağı.com a gönderilir ve Iletisim linkini tiklanarak hasarla ilgili bir mesaj gönderilir.www.organikçörekotuyağı.com kargo firmasi ile görüserek, paketin hasarsiz olarak tüketiciye tekrar gönderilmesini saglar.
Bu prosedüre uydugunuz taktirde kargo firmasi tarafindan olusacak hasarlarda sizin hiç bir zarariniz söz konusu olmayacaktir.

Hatalı veya eksik teslimat durumunda (216) 611 34 38 numaralı telefondan veya iletisim linki araciligiyla www.rozita-pazar.com a bilgi verilir. Hatali veya eksik gönderilen ürün tüketici adresine teslim edilir. Teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde geri gönderilen ürünlerin kargo bedeli www.organikçörekotuyağı.com tarafindan karsilanir. 7 günü geçen süre söz konusu oldugunda kargo bedelini tüketici karsilar.

Tüketici siparisini, kargoya verilmeden önceki asamada iptal edebilir. (216) 611 34 38 numarali telefonu arayarak ya da Iletisim linkini tiklayarak bir mesaj ile siparis iptal edilebilir. Iptal talebinde tüketicinin siparis numarasi belirtmesi gerekir.

Tüketici satin aldigi ürünü teslim aldigi tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilir. Iade edilen ürünlerin, orijinal ambalaji zarar görmemis / açilmamis olmasi gerekir. Orijinal ambalaji zarar görmüs ürünlerin iadesi kabul edilmez. Üründe ve ambalajda açilma, bozulma, kirilma, yirtilma, kullanilma ve benzeri durumlarda ve ürünün tüketiciye teslim edildigi hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alinmaz ve ürün bedeli iade edilmez. Tüketici, niteligi itibariyle iade edilemeyecek, hizli bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu oldugunda cayma hakkini kullanamaz. Ürün iadesi için; tüketici Iletisim linki araciligiyla mesaj göndererek ve (216) 611 34 38 numaralı telefondan www.rozita-pazar.com u arayarak bilgi verir. Ürünü iade edilirken, faturasi ile birlikte geri gönderilmesi gerekir. Iade durumunda kargo bedeli ürünü satin alan tarafindan karsilanir.

Sözlesmeyi okudum, kabul ediyorum.

İLETİŞİM

Dilerseniz telefon numaralarımızdan,
dilerseniz aşağıdaki formu kullanarak biz ulaşabilirsiniz.

Toroslar Doğal ve Kozmetik Ürünler A.Ş.

Adem Yavuz Mh.Şehzade Mehmet Cd.

No:10/A Ümraniye / İstanbul

Ticaret Sicil No: 965253

Vergi Dairesi: Sarıgazi

Vergi No: 8560373241Çağrı Merkezi: 0850 333 36 90

Tel: +(90) 216 709 36 90 | Tel2: +(90) 216 611 34 38

https://rozita-pazar.com/
www.organikcorekotuyagi.com
www.rozita.com.tr
http://harmanyeriorganik.com/

www.harmanyeriorganik.com | bilgi@rozita.com.tr

İLETİŞİM FORMU